Wybór autokaru

Przewozy autokarowe Warszawa

 

Co warto brać pod uwagę wybierając autokar na wyjazd ?

 

Czasem niektóre opcje autokaru nie mają kluczowego znaczenia. Innym razem decydować będą o komforcie i wygodzie podróżnych. Warto je rozpatrywać w kontekście czasu trwania podróży, trasy przejazdu i pory roku. Oto kilka wskazówek.

 

Odchylane fotele – od tego czym się zajmujemy podczas podróży zależy najwygodniejsza pozycja. Gdy czytamy lub podziwiamy widoki za oknem autokaru chętnie wybieramy pozycję siedzącą. Gdy chcemy uciąć sobie drzemkę cudownie jest pochylić bardziej poziomo fotel. Opcja ta ma duże znaczenie gdy podróżnych czeka długa podróż.

 

Przyciemniane szyby – mają duże znaczenie przy bardzo słonecznej pogodzie. Oślepiające intensywne słońce ogranicza możliwość swobodnego podziwiania widoków za oknem. Przyciemniane szyby znacznie ograniczają ilość światła.

 

Podnóżki – umożliwiają na wygodniejsze trzymanie nóg. Ważna opcja przy długich podróżach.

 

Stoliki przy fotelach – mile widziane przez podróżnych w trakcie długich podróży. Miło jest gdy jest miejsce w otoczeniu fotela na odłożenie przewodnika, gazety czy kanapki.

 

Klimatyzacja – utrzymuje stałą temperaturę w autokarze. Ma duże znaczenie przy letnich krajowych wyjazdach oraz w podróżach do krajów o ciepłym klimacie np. Włochy, Hiszpania, Południowa Francja itp.

 

Nawiewy indywidualne – zwiększają komfort podróży w trakcie letnich podróży krajowych lub wyjazdów do krajów o ciepłym klimacie. W jesiennym, zimowym i letnim sezonie opcja ta nie jest wykorzystywana przez podróżnych.

 

Wielkość luków bagażowych – im większy luk bagażowy tym podróżni mogą zabrać więcej bagażu. W małych lukach bagaż jest bardzo ciasno układany co nie zawsze służy jego zawartości.

 

Zezwolenia na jazdę z szybkością 100 km/h – ma to znaczenie gdy wynajmuje się autokar na wyjazd zagraniczny wiążący się długimi przejazdami autostradami. Takie zezwolenie umożliwia skrócenie czasu podróży i przeznaczenie go na zwiedzanie atrakcji turystycznych.

 

 

fotoksiążka z wakacji

Większość osób wybierając się w podróż zabiera z sobą aparat fotograficzny. Rejestruje on w postaci zdjęć cyfrowych wspaniałe miejsca, z których koniecznie należy wykonać atrakcyjną .... fotoksiążkę.

Zobacz stronę: www.foto-projekt.com.pl

 

 

 

autokar na wyjazd

 • Nasz adres

   

    Europe-Tour Sp. z o.o.
         ul. Pułkowa 26
       01-969 Warszawa

   

  tel./fax (22) 622 04 24

  autokary@europe-tour.pl

 • Mały autokar klasy VIP

  Dla tych którzy poszukują małego autokaru

  oferujemy super wygodny Isuzu na 26 osób

  wynajem autokarów warszawa

Script logo